V životě máme (kromě smrti) jedinou jistotu. A to, že se všechno dřív nebo později změní. Nic není trvalé.

Ochota ke změně sebe je dokonce jednou z podmínka při koučování. Je přeci jasné, že pokud chceme žít jinak a lépe než doposud, musíme něco změnit.

Třeba:

  • přestat lpět na tom, co už nám neslouží,
  • změnit stará přesvědčení,
  • začít věci dělat jinak, než je teď děláme,
  • změnit to, kým se obklopujeme,
  • kde a v jakých rolích trávíme nejvíc času,
  • nebo na jakých svých dovednostech a vlastnostech pracujeme, …

 

Přijetí faktu, že se všechno dřív nebo později změní, nám může:

  • pomáhat příliš nelpět,
  • pořádně si užít to dobré,
  • pomoct přečkat to těžké (protože víme, že se to za čas změní k lepšímu),…

Je prostě na nás a na našem rozhodnutí, jak budeme svůj život prožívat a jak budeme zpracovat s životními změnami. Ty jediné jsou totiž jisté.

Přihlaste se k bezplatnému odběru novinek


Získáte pravidelnou dávku inspirace a pozitivní motivace!

This will close in 0 seconds